Menu
 

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywac informację o nowościach na tej witrynie wpisz swój adres mail, a następnie wciśnij przycisk dodaj.
 

Linki

 

 

 

  

  

 

 

 


 

 Cudowne właściwości jabłek GOLD MILLENIUM

Biopreparaty na bazie jabłek GOLD MILLENIUM są przełomem w leczeniu wielu chorób, w tym nowotworów.

 

 

Polska jest największym producentem jabłek w Unii Europejskiej. Któż z nas nie lubi tych soczystych, pachnących sadem owoców? Poza walorami smakowymi, jabłka korzystnie wpływają też na urodę i są częstym składnikiem diet odchudzających.

 

Jednak istnieją jabłka, które w szczególny sposób wpływają na nasz organizm. W Gospodarstwie Sadowniczo – Szkółkarskim SAJSAD w Kurianach koło Białegostoku, na obszarze Zielonych Płuc Polski inż. Jan Skibicki wyhodował jabłka GOLD MILLENIUM. Odmiana ta łączy w sobie wszystkie zbawienne dla organizmu wartości odżywcze w jednym owocu.

 

Z jabłek GOLD MILLENIUM powstają innowacyjne biopreparaty w postaci liofilizatów posiadających dużą zawartość przeciwutleniaczy, zwłaszcza w formie glukozowo-polifenolowej.

 

fot. www.pectingold.pl

 

Biopreparaty, o których mowa, to JP-G, JP-2 i JP-1. W postaci liofilizatów bakteryjnych zawierają składniki o właściwościach przeciwnowotworowych, co zostało wstępnie potwierdzone przez cztery renomowane ośrodki naukowo-badawcze:

 

 - Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 
- Politechnika Białostocka
 

- Instytut Sadownictwa w Skierniewicach

 

- Texas University (USA)
 

Innowacyjne biopreparaty pectinGOLD firmy SAJSAD są wytwarzane na bazie jabłek GOLD MILLENIUM i pożytecznych mikroorganizmów. Powstają z ekologicznych produktów, w związku z tym posiadają związki aktywne, które uwalniane są w roślinie w momencie zagnieżdżenia się w niej bakcyli (naturalnych przeciwutleniaczy roślinnych).

 

Substancje te pobudzają wydzielanie w ludzkim organizmie enzymu, który znajduje się tylko w zaatakowanych przez nowotwór komórkach oraz w komórkach charakterystycznych dla stanów przedrakowych. Enzym ten nie występuje w zdrowych komórkach. Enzym wchodzi w reakcję z komórkami nowotworowymi. Aby je zniszczyć, potrzebny jest mu współtowarzysz w postaci przeciwutleniaczy, tj. związków polifenolowych, które „wymiatają” wolne rodniki i usuwają toksyny na zewnątrz.

 

Ponadto biopreparaty pectinGOLD zawierają tagatozę, która jest polecana dla diabetyków, ponieważ nie podnosi gwałtownie stężenia glukozy we krwi.

 

SZCZEGÓŁY tutaj

 

Więcej informacji na stronie internetowej: www.pectingold.pl

data dodania: 2014-01-29 powrót  
Ogłoszenie
 

Aktualności

Cukrzyca: możliwy pomiar glukozy w pocie

Południowokoreańscy naukowcy z Seoul National University opracowali alternatywny sposób oceny poziomu glukozy - w pocie. O nowym pomyśle naukowców informuje pismo „Science Advances”.

2017-04-05 czytaj

3

3

2016-11-23 czytaj
Artykuły
 


 
Copyright DDSOFT.pl 2009